Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Zielona Góra »

  Biuro tłumaczeń LinguaServ usytuowane w Zielonej Górze. Świadczymy takie usługi jak tłumaczenie tekstu, czy też szkolenia językowe języka niemieckiego. Biuro posiada liczne uprawnienia do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla firm. Prowadzimy każdego typu tłumaczenia pisemne oraz ustne. O naszych kompetencjach świadczy współpraca z różnymi instytucjami i przedsiębiorstwami krajowymi, a także zagranicznymi. Proponujemy szkolenia językowe o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Proponujemy również kursy wakacyjne oraz nastawione na przygotowanie do matury. Proponujemy też szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców zgodne z wymaganiami klienta.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »


  Akademis to biuro tłumaczeń Wrocław reprezentujące, cechujące się szeroką ofertą. Na usługi składają się tak tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Dzięki temu każdy - pomijając wymogi - może skorzystać z usług, jakie proponuje biuro tłumaczeń Wrocław które poleca. Przekłady pisemne tworzone są w dowolnym języku. Są to tłumaczenia specjalistyczne, związane z takimi zagadnieniami jak: ekonomia, biologia, marketing. Na ofertę składają się też przysięgłe tłumaczenia, dotyczące przekładów: dokumentów pojazdów, umów. Biuro tłumaczeń Wrocław reprezentujące proponuje także tłumaczenia ustne - zgodnie z potrzebami spotkań biznesowych, oficjalnych uroczystości i wiele innych. Wykonywane są dwa rodzaje tłumaczeń: konsekutywne oraz symultaniczne. W ten sposób każdy wybierze odpowiednią dla siebie ofertę. Plusem Akademis jest to, że biuro tłumaczeń Wrocław reprezentujące do wszystkich klientów ma indywidualne podejście. Dzięki temu każdy zostanie obsłużony zgodnie z wymogami i preferencjami. Niewątpliwym atutem jest też bogata oferta dla przedsiębiorstw z zakresu: przekładów witryn internetowych, ulotek, umów. Dzięki tak obszernej ofercie, Akademis spełnia potrzeby także tych najbardziej wymagających klientów - tak indywidualnych, jak i firmowych.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Bardzo dokładne tłumaczenia z niemieckiego języka. Świetny tłumacz] to główna sprawa do porządnie przeprowadzonego tłumaczenia. Ważne jest aby zlecić tłumaczenia treści u dobrego tłumacza przysięgłego z długim stażem oraz jak najwyższym doświadczeniem zawodowym. Bardzo dobrze wybrać tłumaczenia właśnie w naszej firmie we Wrocławiu w woj. dolnośląskim. Proste dokumenty tłumaczymy na miejscu. Wrocław to duże miasto gdzie znajduje się wiele firm tłumaczących teksty przysięgłe.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez internet »

  SmokAngielski to jedna z paru spółek na rynku, które dają możliwość nauki języków obcych w domu, a mianowicie przez Internet! To idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy z wielorakich przyczyn nie są w stanie opuścić domu lub nie mają czasu na dojazdy.
  Oryginalna oferta połączona z rozwojem osobistym bez dwóch zdań wpadnie w oko każdemu użytkownikowi, który ma zamiar polepszyć swoje zdolności językowe, które w dzisiejszych czasach bywają kluczowe jeśli chodzi o sukces na rynku pracy. Z tego powodu należy je systematycznie poprawiać i tym samym zwiększać swoje szanse na karierę i sukces.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Niemieckiego »

  Usługi tłumaczeniowe w naszej firmie świadczone są w odniesieniu do języka niemieckiego. Wykonujemy przede wszystkim tłumaczenia pisemne tekstów zwykłych oraz specjalistycznych. Do naszych specjalności tłumaczeniowych należą takie dziedziny jak nauki społeczne, technika, IT i Internet, prawo oraz umowy handlowe. Wyróżniamy się terminowością tłumaczeń oraz przystępnymi cenami usług. Poza tym oprócz tłumaczeń na niemiecki i z niemieckiego oferujemy w tym języku również copywriting oraz optymalizację stron pod kątem niemieckich wyszukiwarek.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia symultaniczne, przysięgłe Kraków »

  Prowadząc przedsiębiorstwo nierzadko dochodzi do kontaktów biznesowych z kontrahentami zagranicznymi. W razie spotkań osobistych częstokroć okazują się pożyteczne, a wręcz konieczne są tłumaczenia symultaniczne. Kraków, jest jednym z miejsc takowych zgromadzeń, a właściwie tutaj możesz skorzystać z posług takich tłumaczeń u Efekt Lingua. Ponadto realizujemy tłumaczenia przysięgłe. Kraków nie ulega wątpliwości to oprócz turystyki, głównie miejsce zebrań biznesowych, dlatego działamy tak, aby maksymalnie ułatwić ich wykonywanie.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie niemiecki »

  StronaWWW biura tłumaczeń, które proponuje swoim klientom różnego rodzaju przekłady z niemieckiego, to w obecnych czasach zaiste znakomite posunięcie. Dzięki takiej stronie o danej firmie będzie mogła usłyszeć niezliczona liczba osób, a co jest z tym mocno związane, najprawdopodobniej wzrosną dochody. Centrum tłumaczeń posiada w swojej gamie propozycji ogromną ilość tłumaczeń. Poczynając od tych najprostszych, przydatnych często na lekcje, przez te już bardziej skomplikowane jak tłumaczenia listów motywacyjnych, aż po te najcięższe czyli tłumaczenia specjalistyczne, do których zakwalifikować można tłumaczenia stron WWW. Co więcej centrum tłumaczeń wykonuje także przekłady online. Wykształcona kadra na pewno zagwarantuje najwyższą jakość wykonanego przekładu.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: