Psy Podkategoria: Psy

 • Szkolenie psów »

  Szukasz informacji na temat szkolenia psa? Chcesz samodzielnie wytresować swojego psa w domu? Sprawdź darmowy kurs tresury psów! Znajdziesz w nim między innymi jak nauczyć psa siadać, podawać łapę, przynosić kapcie, nosić torbę i wiele więcej! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowego kursu tresury psów znajdziesz także kurs na wychowawcę kolonijnego, jak dbać o szczurki domowe, jak wykonać kwiaty z bibuły krok po kroku, prawo przyciągania i wiele więcej!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla labradorów »

  Nie możesz znaleźć specjalistycznej hodowli, w której będziesz mógł zdobyć dorodnego oraz ładnie wyglądającego psa? Twoja decyzja padła na rasę labrador, stąd chcesz wiedzieć, w jaki miejscu niedaleko stolicy umiejscowione są dobre hodowle tej rasy? Wejdź na poniższą witrynę długoletniej hodowli psów zapisanych w prawomocnym związku hodowli psów rasowych z długoletnią tradycją oraz dowiedz się więcej na temat szczeniąt do sprzedaży. Na portalu rzetelne wiadomości odnośnie samej rasy, fotografie szczeniąt w hodowli i ich osiągnięcia wystawowe. Ciekawi Cię, czy hodowla labradorow warszawa jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami? Sprawdź, jak wyglądały pozostałe szczenięta, jak radzą sobie rodzice podczas wystaw oraz skontaktuj się z hodowcą na zobaczenie psów samemu.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek niemiecki »

  Owczarek alzacki to wspaniały, z reguły karny pies. Nasze forum stanowi internetową bazę wiedzy o tych zwierzętach, skupia właścicieli i miłośników. Znajdziesz wiele przydatnych informacji, podpowiemy gdzie kupić psa, za ile i od kogo, które hodowle znalazły w naszych oczach uznanie, a które uważamy że należy omijać. Chcesz wystawiać Twojego psa na wystawach tylko tam gdzie owczarki niemieckie mogą? Na forum znajdziesz informacje kiedy i gdzie organizowane są wystawy. Pragniesz go szkolić? Nic trudnego, my wiemy kto jest dobrym szkoleniowcem, znamy też podstawy układania psa oraz zaawansowane techniki szkolenia. Dołącz do nas, nie zawiedziesz się.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: