Tworzenie stron Podkategoria: Tworzenie stron

« poprzednia strona · 2
 • Intranet »

  Content Management System - jest to program lub ich zespół, mający umożliwić zarządzanie treścią w serwisach internetowych. Szczegóły dotyczące CMS Edito znajdą Państwo na prezentowanej stronie. Jako istotne wyróżnienie CMS Edito należy wymienić rozdzielenie treści od grafiki. System zarządzania treścią Edito może składać się z modułów, dzięki temu stwarza możliwość na dostosowanie indywidualnych cech w zależności od potrzeb naszych klientów. CMS Edito ze względu na doświadczenie specjalistów pracujących nad jego ciągłym ulepszaniem może posłużyć Państwu jako proste w obsłudze narzędzie do aktualizowania treści na witrynie internetowej. System Edito pozwala także na zastosowanie swoich funkcjonalności w przypadku rozwiązań typu e-commerce, e-learning czy do wdrażania intranetów.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • tworzenie www »

  Naszą podstawową branżą jest budowanie witryn www. Budujemy witryny głównie dla podmiotów gospodarczych, niemniej jednak nie odsyłamy osoby prywatne z pustymi rękoma. Jeśli aktualnie poszukujesz firmy, jaka zajmie się realizacją Twojej witryny www, wówczas my jesteśmy gotowi podjąć się owego zadania. Na naszej witrynie opublikowaliśmy skonstruowane już przez nas witryny www, co powinno uprościć potencjalne podjęcie decyzji co do kooperacji z naszą firmą.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Lublin »

  Mógłbyś rozprawiać, czy wizytówka w sieci jest niezbędna, gdyby nie powszechne opinie świadczące, że wizytówka w sieci zwielokrotnia potencjał firmy w rynku. Zarejestruj już teraz swoją domenę i nie czekaj więcej, Twoja konkurencyjna firma taką wizytówkę już na pewno ma. A jeśli prowadzisz firmę w Lublinie odnajdź firmę robiącą serwisy internetowe przez wstukanie Strony internetowe Lublin w okienko wyszukiwarki Bing, a gwarantuje że wyszukiwarka podpowie tysiące rezultatów odzwierciedlających Twe zapytanie. Wybierz mądrze bo pośród tych osób możesz trafić nieuczciwą lub naciągającą na wysokie kwoty.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie graficzne »

  Zajmuję się projektowaniem graficznym. Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy. Projektuję logo, wizytówki, foldery, broszury, plakaty, kalendarze, reklamy, opakowania. Zajmuję się wektoryzacją a przede wszystkim specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych. Odznaczam się profesjonalizmem i terminowością wykonania zleceń. Oferuję przede wszystkim elastyczność cenową. Zapraszam.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie stron www »

  Nim zdecydujesz się na rozpoczęcie kooperacji z firmą świadczącą usługi realizowania stronic www, wskazane jest zaznajomić się witrynami, jakie poprzednio wyselekcjonowana firma zrealizowała. Na bieżącej witrynie demonstrujemy modelowe projekty grafiki na witryny internetowe, a również witryny, jakie zostały przez nas zrealizowane i działają w internecie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi pracami w portfolio, a również niezwykle ciepło zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tworzenie stron

Tworzenie stron - nowa strona:

Adres: