Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • posadzki przemysłowe »

  Znacząco wiele ludzi budując segment rozmyśla nad rodzajem położonej podłogi.Dokoła domu na przykład na werandziemożna użyć posadzki przemysłowej. Posadzki przemysłowe to wylewki z trwalszego betonu, który nie pokruszy się po jednej zimie w odwrotności do typowej substancji cementowej. Kuchnia czy salon to już pomieszczenia wewnątrz budynku, ale są to pomieszczenia z których użytkuje się najczęściej, toteż posadzki również narażone są na różnorakiego pokroju uszkodzenia. Warto sprawdzić posadzki żywiczne, które proponują wysoką klasę ścieralności w cenie dobrej drewnianej parkietu, a do tego są wodoszczelne i anty poślizgowe.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • strugarki »

  Jednostka MM MASZYNY DO DREWNA zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w dziedzinie maszyn i technologii drewna. Prezesi pracowali razem przez długi czas w Danii i w Polsce. Dzisiaj jako zakład mają w ofercie różne machiny do przetwórstwa drewna. W katalogu produktów istnieją strugarki, piły, prasy, szlifierki. Są urządzenia spod igły i nie całkiem nowe oraz duży wybór elementów wymienialnych. Współdziałają ze spółką IMS, która zajmuje się konserwacją maszyn. Zespół profesjonalistów w swoim zakładzie wyremontuje z pewnością każde urządzenie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lustra sferyczne »

  Lustra sferyczne posiadają swe przeznaczenie na skrzyżowaniach, alejkach, stadionach czy także na basenach, zatem wszędzie tam, gdzie wskazanym jest zwiększyć stopień bezpieczeństwa związany z widocznością, bo odpowiadają one za niwelowanie tak zwanych punktów martwych. Reguły prawne nie dopuszczają niemniej na instalowanie ich w przemyśle hutniczym i tak dalej, dlatego w tychże miejscach spotkamy inne modele. Lustra sferyczne da się znaleźć za pomocą sieci internetowej, bo niesłychanie dużo sklepów posiada oferty z takowymi właśnie.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • części cat »

  Uszkodziła Ci się betoniarka, lub inna machina jaką używasz na budownie? Niesłychanie pilnie poszukujesz części wymiennych do swojego sprzętu budowniczego? O ile tak, wówczas niezmiernie miło zapraszamy na witrynę firmy MULTIPART. Absorbujemy się sprzedawaniem części nowych i używanych (po procesie odnowy). Na naszej witrynie całkowita propozycja. Nie tylko wyposażymy Ciebie w części zamienne CAT i JCB, ale i wesprzemy radą w materii odpowiedniego wyboru części.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tapety ścienne, tapety na ścianę - centrumtapet.pl Sklep internetowy »

  Interesują Cię tapety ścienne? Jeżeli tak, to dobrze, ponieważ na opisywanej stronie znajdziesz mnóstwo unikalnych wzorów tapet ściennych. Nieprawdopodobnym jest, że na tej stronie można znaleźć aż tyle wzorów tapet. Znajdziesz tam tapety na flizelinie, tapety winylowe, a nawet fototapety. Z pewnością znajdziesz tapety, które Ci się spodobają. Na stronie znajdziesz także tapety ścienne należące do katalogów tapet, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Białystok »

  W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w przeważnie stosowany jest do wykończenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W kompozycji z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płyty chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
  Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Wytwarzamy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich używanie w różnorodnych miejscach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
  Firma ABW Superbruk to największy producent kostki brukowej w regionie podlaskim. Produkujemy kostki wysokiej jakości w bogatym wyborze kształtów i kolorów. W naszym asortymencie jest także kostka brukowa imitująca kamień naturalny. Nietypowe zarysy i falujące ranty kostek pozwalają na ułożenie unikalnych ścieżek, dróg i podjazdów. Postarzane naturalnie w osobliwy sposób oddają klimat kamienia naturalnego.
  Na kostce brukowej mogą pojawić się przebarwienia w postaci jasnych plam i szarych nalotów. Ich powstawanie nie wynika ani z błędów produkcyjnych, ani z niewłaściwej ilości barwników. Wprost przeciwnie można stwierdzić, że obecność nalotów jest jednym z elementów potwierdzających prawidłowość procesu wytwarzania kostki brukowej. Wykwity wapienne są efektem naturalnych procesów fizykochemicznych zachodzących w betonie podczas jego wiązania i twardnienia w zmiennych warunkach pogodowych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drenaże Zielona Góra »

  Firma brukarska z powiatu krośnieńskiego jest jedną z firm lepiej wykonujących swoje usługi na powiatu krośnieńskiego. Układanie kostki brukowej jest dość istotne w pracach budowlanych, gdyż od niego jest uzależniony efekt końcowy naszych budynków i podwórek. Firma budowlana PPU Krosbud jest jedną z nowocześniejszych firm działających w branży brukarskiej. Mamy sporą ilość umiejętności oraz dużo wykonanych prac. Serdecznie zachęcamy do korzystania z bardzo dobrych usług układania kostki.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy do przenośników »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w branży serwisowania gumowych elementów przenośnika taśmowego, udostępniająca szeroką gamę produktów zawierającą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, realizowane przez wyszkoloną kadrę pracowników. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm przenośnikowych oraz możliwość konsultacji w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i efektywności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest zaufanie licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • rozbiórki obiektu budowlanego »

  Firma „EP,a” z Krotoszyna para się głównie wypożyczaniem sprzętu ciężkiego i koparek. Od 1987 roku działa w tej branży. Zakład ma w ofercie też prace ziemno-budowlane i usługi transportowe. Można tutaj oddać wyeksploatowane pojazdy do utylizacji i uzyskać zaświadczenie wymagane do wyrejestrowania. Komplet załatwić możemy w punkcie demontażu. Istnieje także handel złomem. Przedsiębiorstwo posiada szeroką bazę sprzętowo-transportową i dobrze wyszkolony zespół. Zapewnia to najwyższą markę w obsłudze.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • krata pomostowa »

  TOMSTAL trudni się produkcją i zbytem kratownic na pomosty oraz stopni schodowych. Od wielu lat istnieje na rynku i świadczy swe usługi dla przemysłu. Wyroby TOMSTAL są stosowane w sektorze budownictwa, elektrowniach, kopalniach. Kratownice na pomosty można wybrać ze stali zwyczajnej, ulepszonej, nierdzewki albo odpornej na kwas. Proponowane artykuły są wysokiej klasy, o czym świadczą zdobyte świadectwa kontroli. Szczegółowe informacje odnośnie kosztów oraz transportu można uzyskać mailowo lub przez telefon.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Kontenery-weldon.pl to adres internetowy, pod którym przedstawiono ofertę i pełne informacje dotyczące przedsiębiorstwa Weldon, posiadającego oddział produkcyjny w Dębicy, natomiast dział handlowy w Brzezówce w pobliżu Ropczyc. Zasadniczym profilem produkcyjnym jednostki jaką jest Weldon jest produkcja metalowa, która umożliwia produkcję i montaż kontenerów różnego przeznaczenia i ekranów dźwiękochłonnych. Firma zajmuje się nie tylko produkcją metalową ale także oferuje nietypowe i ważne usługi w tej dziedzinie – w tym badanie nieniszczące spoin i spawów oraz usługi takie jak wynajem kontenerów czy innych maszyn – przykładowo dźwigów czy podnośników.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Będąc parę tygodni temu u mojego krewnego pod Łodzią, dokładnie wstąpiłem w podziw widząc, jakie ładne poręcze oraz balustrady zamontował on sobie w nowo wyremontowanym domku jednorodzinnym. Gdy spytałem go o szczegóły sprezentował mi wytyczne na placówkę wolmar.pl
  Po odwiedzeniu tych łam internetowych, aż mi oddech zaparło, pojmując do czego umiejętni są nasi lokalni, rodzimi fachowcy. Stworzone ze stali nierdzewnej, ale i także z pleksi, szykowne i fenomenalne poręcze do umywalni dla osób niepełnosprawnych, Balustrady ze stali nierdzewnej, na fotkach prezentowały się wręcz zachwycająco.
  Poza tym poznałem się, iż zakład ów stosuje przyciągające zniżki tudzież oferty promocyjne, szczególnie w tej chwili w czasie zimowym. To samo tyczy się do regularnych nabywców i również zleceń, które są wielkogabarytowe.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Coraz to nagminniej można się natknąć na niebywale piękne a także interesująco wyglądające domy z bali. Są one na tyle nieprzeciętne, iż większej części ludzi urzeczonych ich widokiem zdaje się, iż odnajdują się one poza zasięgiem ich możliwości finansowych. Ty również tak myślisz? Najlepiej zrobisz jak się po prostu dowiesz czy zdołasz posiadać taki mieszkanie czy nie, a nie od razu skazujesz to na fiasko. Na tej witrynie dowiesz się na ten temat daleko więcej, a jeśli pojawią się jeszcze jakiekolwiek dodatkowe wątpliwości to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deski tarasowe - producent »

  Jesteśmy wytwórcą desek tarasowych. Aktualnie atrakcyjne stało się projektowanie tarasów z desek kompozytowych. Dzięki znacznemu doświadczeniu w wytwarzaniu desek wykonane przeze mnie deski są wytrzymałe na uwarunkowania atmosferyczne, dzięki temu posłużą poprzez kilka lat. Deski są wykonane w technologii polimerowej. System desek tarasowych WINFLOOR został utworzony z konstatują o wytwornym i komfortowym wykończeniu m. in. tarasów, balkonów, obrzeży basenów, pomostów, a ponadto ogrodzeń. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płytki »

  Marzysz o jednej w swoim rodzaju łazience o niepowtarzalnym charakterze? Jeśli tak, to warto rozważyć naszą ofertę. Arte jako marka płytek Ceramiki Tubądzin istnieje od roku 2005. Przez ten czas zebrała wielkie zaufanie wśród Klientów. Potrafimy precyzyjnie dopasować nasze płytki do wygórowanych potrzeb każdego klienta. Ceramika przez nas oferowana produkowana jest w świetnie wyposażonych fabrykach, dzięki czemu ich jakość nie odbiega od produktów światowych producentów. Jeśli cenisz sobie wygodę i profesjonalizm to nasze płytki ceramiczne zostały stworzone właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rotatory hydrauliczne »

  Nowoczesna firma, której specjalizacją jest hydraulika siłowa i układy hydrauliczne. Wśród bogatej oferty wysokiej klasy urządzeń znajdują się głównie pompy zębate, wciągarki elektryczne i rotatory hydrauliczne Baltrotors o wszechstronnym zastosowaniu i dużej skuteczności pracy. Rotatory znajdują zastosowanie dla ładowarek rolniczych oraz żurawi budowlanych i leśnych. Przedsiębiorstwo pracujące nowocześnie oraz wychodzące naprzeciw nietypowym wymaganiom odbiorcy, wykonujące projekty o szczególnych parametrach, obejmujące profesjonalny sprzęt hydrauliczno-przemysłowy. Gwarantem jakości produktów i usług jest zatrudnianie przez firmę wyłącznie osób rzetelnych i fachowych oraz odpowiednio przeszkolonych, a dowodem zadowolenia klientów – owocna kooperacja z dotychczasowymi kontrahentami.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aluthermo - izolacje aluminiowe »

  Aluthermo SA - jesteśmy firmą oferującą izolacje termiczne, izolacje aluminiowe, refleksyjne, odbijające i cienkie
  Firma powstała w związku z zapotrzebowaniem na produkty, które łączą w sobie dobre właściwości izolacyjne, kompaktowe wymiary, łatwość instalacji, możliwość stosowania zarówno w nowych budynkach jak i podczas prac renowacyjnych. W wyniku ciągłych badania i rozwoju, nasz najnowszy produkt - Aluthermo Quattro®, opatentowany w październiku 2004, dołączył do grupy cienkich refleksyjnych izolatorów spełniających najwyższej wymagania. To wszystko sprawia, że Aluthermo SA jest jednym z liderów europejskiego rynku w dziedzinie izolacji refleksyjnej.
  Zapraszamy na naszą stronę www.aluthermo.com.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klamki »

  Nie wiesz, czym jest infinityline.pl? Infinityline.pl to szybko rozwijający się dystrybutor, który ma w swojej ofercie klamki, jak też akcesoria drzwiowe. Infinityline.pl gwarantuje swoim klientom nowoczesne wzornictwo, konkurencyjne ceny, dobry serwis jak również dostępność towaru. Firma w swoim katalogu posiada zarówno klamki tradycyjne, jak też nowoczesne. Wśród akcesoriów do drzwi w infinityline.pl możemy znaleźć szyldy górne, odboje, tuleje oraz wkładki bębenkowe. Na stronie infinityline.pl możemy zobaczyć szeroką gamę produktów. Cały asortyment firmy może pochwalić się funkcjonalnością, oryginalnością, niepowtarzalnością, elegancją i stylem. Firma ma w posiadaniu ogromne doświadczenie w swojej branży.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe i przemysłowe »

  W zakresie produkcji ROSA HALE realizuje stalowe konstrukcje hal przemysłowych, przygotowywanych na specyficzne życzenie klienta. Szerokim zainteresowaniem na rynku budowlanym cieszą się budynki, których istotę stanowi charakterystyczna konstrukcja stalowa. Przy zastosowaniu tego rodzaju schematu powstają hale stalowe, garaże ekspozycyjne i wiele innych budynków o charakterze przemysłowym oraz mieszkaniowym.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  dwudziesty pierwszy wiek przyniósł ze sobą modę na energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. To jest taki czas, kiedy wszelkie surowce mineralne powoli się kończą i trzeba poszukiwać alternatywnych źródeł, które mogą zastąpić teraźniejsze rozwiązania na takie nowsze, całkiem prawdopodobne, że dosłownie dużo. Popularne źródła energii to np. elektrownia orbitalna lub kolektory słoneczne. W klimacie, w którym znajdujemy się tanie ogrzewanie mieszkania jest bardzo ważne i musisz zadbać przy zakupie nowszego domu o to, jaką metodą będzie ono ogrzewane a także czy budynek jest należycie ocieplony.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: