Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 4
 • Generalny wykonawca »

  Firma TUBIT jest firmą budowlaną i jako generalny wykonawca realizuje projekty dla swoich inwestorów. Nasza działalność z zakresu budownictwa specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, uzbrajaniu terenów pod inwestycje, remontach i restauracji obiektów, usługami zarządzania budową: inwestor zastępczy lub generalny wykonawca. W naszym działaniu skupiamy się na realizacji potrzeb naszych klientów. Mamy za sobą już wiele realizacji m.in.: budowa hal, remonty, budowa myjni samochodów ciężarowych i innych. Realizacje można sprawdzić w dziale realizacje na naszej stronie.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Nowoczesne domy drewniane to ciepło, spokój, wysoka jakość wykonania i trwałość na długie, długie lata. Domy drewniane Szturc to wieloletnie doświadczenie i wiedza niezbędna do zbudowania domy dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli Twój dom drewniany ma być schronieniem dla najbliższych, miejscem rodzinnych spotkań i przeżywania wspólnych radości, a jednocześnie projekt idealnie ma wpisywać się w krajobraz działki to skorzystajcie z naszego doświadczenia. Zapraszamy na stronę gdzie możecie zapoznać się z ofertą i informacjami na temat domów drewniany i domów z bali

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna energooszczędne »

  Jeżeli uważasz, że energia w tych czasach jest za bardzo droga i chciałbyś obniżyć jej ceny to obowiązkowo sprawdź co mamy Ci do zaproponowania. Energooszczędne okna które montujemy są w tym momencie w ogromnej ilości firmach w Polsce i na świecie. Naszą godną uwagi zaletą jest niska cena, która sprawia że systematycznie wzrasta liczba naszych kontrahentów. W okresie zimy opłaty za grzanie są koszmarne, a dzieki nam opłaty nie będą tak bolesne dla Państwa konta bankowego. Wszelkie istotne wiadomości w sprawie energooszczędnych okien znają Państwo na naszej sumiennie prowadzonej stronie www.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • płyty dachowe »

  Witryna internetowa firmy zajmującej się tworzeniem koncepcyjnych rozwiązań z obszaru konstrukcji stalowych, oraz drobnej zabudowy z płyt izolacyjnych zarówno dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Dzięki długiemu doświadczeniu w planowaniu i usługach serwisowych jesteśmy w stanie podołać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców szukających artykułów wysokiej próby jak blachy trapezowe. Wszystkich tych, którzy zainteresowani są naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu:

  ALFA PANEL Sp. z o.o.
  ul. Nadbrzeżna 1B/4
  63-100 Śrem

  tel. 061 624 72 82
  e-mail: biuro1@alfapanel.pl

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe »

  Naszą specjalnością są różnego rodzaju hale namiotowe (zarówno konstrukcje aluminiowe, jak i stalowe) oraz wszelkiego rodzaju plandeki samochodowe. Działalność firmy Best-Pol obejmuje również produkcję rozmaitymi metodami grafiki reklamowej, którą wykonujemy na większości oferowanych wyrobów. Tym samym zapewniamy kompleksowość obsługi dla naszych klientów. Wieloletnia praktyka w branży oraz najlepsza jakość oferowanych produktów umożliwiła nam osiągnąć naczelną pozycję na rynku plandekarskim w Polsce. Na przestrzeni ostatnich kilku lat silnie rozwinęliśmy swą działalność na rynku Unii Europejskiej, nasze produkty można też odnaleźć w Ameryce Południowej oraz na kontynencie Afrykańskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystrój wnętrz »

  Meble należą do elementów w wystroju, których ułożenie szybko można modyfikować. Aranżacja wnętrz może dotyczyć wymiany kanapy lub lampy na modny model. W przypadku materiałów współtworzących powierzchnię ścian oraz podłogę lepiej dokładnie rozważyć ich kluczowe zalety i wady przed zatwierdzeniem zamówienia. Są to względnie stałe elementy i powinny mieć charakter uniwersalny.
  Na powyższym portalu internetowym odnajdziesz rady dotyczące wyszczególnionych kwestii, które zazwyczaj pojawiają się podczas działań z kategorii „aranżacja wnętrza”. Dzięki nim unikniesz mało funkcjonalnych rozwiązań.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blacha stalowa »

  Firma Bratex Dachy Sp. z o.o. s.k. powstała w 1991 roku, jej siedziba znajduje się w Dębicy. Prezentowana jednostka gospodarcza zajmuje się głównie produkcją materiałów przeznaczonych do pokrycia dachów oraz ich pełnego zagospodarowania. Witryna www.bratex.pl zawiera wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy. Znajdziemy tam produkty takie jak rynny, dachówka, blacha panelowa, blachodachówka czy produkty potrzebne do montażu tych elementów. Oprócz tego serwis zawiera informacje na temat nawiązania współpracy z firmą Bratex Dachy Sp. z o.o. s.k. oraz instrukcje jak należy użytkować i serwisować produkty przez nią oferowane.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: