Strony związane z hasłem 'kostka brukowa':

 • kostka brukowa wzory »

  Zastanawiasz się w jaki sposób nadać swojemu skwerowi czy tarasowi przed domem wyjątkowego stylu? Przedsiębiorstwo Libet - producent kostki brukowej zaprasza do zapoznania się ze swoją zamożną ofertą sprzedażową. Bryła granitowa, kostka brukowa wzory jakiej można sobie dobrowolnie przystosować do osobistego wzoru i masa pozostałych materiałów budowlanych i dekoracyjnych oczekuje na odbiorców, którzy cenią sobie dobrą jakość towaru. Oferta jednostki Libet to faktyczna gratka nie tylko dla biznesmenów i zakładów budowlanych ale i dla klientów jednostkowych, którzy chcą zbudować coś na własną rękę w swoim ogrodzie, toteż pamiętaj – kostka brukowa producenci polecają Libet.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa »

  Gorąco zapraszam wszystkich na witrynę internetową firmy nazywającego się – Poz Bruk. Firma jest na rynku od prawie 3 dekad, w tym czasie można swobodnie powiedzieć, że dominuje strefę kostki brukowej w województwie wielkopolskim, aż tak bardzo, że zwykła nazwa brukowej kostki to pozbruk. Wskutek konsekwencji jak też uporze w funkcjonowaniu Poz Bruk rozwinął się jako firma o rodzinnym charakterze razem z zasięgiem ponadregionalnym. Rekomenduje obejrzeć strony jak np.: nadproża. Spółka powstała w 1985 roku, podczas początkowych pięciu lat własnej działalności trudniła się tworzeniem fundamentowych bloczków, następnie zakupiona została licencja na bazie której przebiegał proces produkcji rur betonowych. Na początku lat 90-tych Poz Bruk zainwestował wypracowany zysk na kupno licencji technologicznej stosowanej do brukowej kostki. Pierwotny zautomatyzowany warsztat produkcyjny został otwarty blisko stolicy Wielkopolski - Poznania w miejscowości Janikowo. Dzięki uznania i popytu kostki brukowej firmie Poz Bruk siedem lat potem powiodło się uruchomić następny zakład w miejscowości Sobota niedaleko Poznania. W kolejnych latach z przyczyny sukcesów odnoszonych przez firmę powstawały następne zakłady produkcyjne. W roku 2005 zostaje odpalona pionierska taśma technologiczna stosowana do tworzenia płyt posadzkowych i elewacyjnych noszących nazwę Presstone.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Białystok »

  W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w przeważnie stosowany jest do wykończenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W kompozycji z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płyty chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
  Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Wytwarzamy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich używanie w różnorodnych miejscach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
  Firma ABW Superbruk to największy producent kostki brukowej w regionie podlaskim. Produkujemy kostki wysokiej jakości w bogatym wyborze kształtów i kolorów. W naszym asortymencie jest także kostka brukowa imitująca kamień naturalny. Nietypowe zarysy i falujące ranty kostek pozwalają na ułożenie unikalnych ścieżek, dróg i podjazdów. Postarzane naturalnie w osobliwy sposób oddają klimat kamienia naturalnego.
  Na kostce brukowej mogą pojawić się przebarwienia w postaci jasnych plam i szarych nalotów. Ich powstawanie nie wynika ani z błędów produkcyjnych, ani z niewłaściwej ilości barwników. Wprost przeciwnie można stwierdzić, że obecność nalotów jest jednym z elementów potwierdzających prawidłowość procesu wytwarzania kostki brukowej. Wykwity wapienne są efektem naturalnych procesów fizykochemicznych zachodzących w betonie podczas jego wiązania i twardnienia w zmiennych warunkach pogodowych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drenaże Zielona Góra »

  Firma brukarska z powiatu krośnieńskiego jest jedną z firm lepiej wykonujących swoje usługi na powiatu krośnieńskiego. Układanie kostki brukowej jest dość istotne w pracach budowlanych, gdyż od niego jest uzależniony efekt końcowy naszych budynków i podwórek. Firma budowlana PPU Krosbud jest jedną z nowocześniejszych firm działających w branży brukarskiej. Mamy sporą ilość umiejętności oraz dużo wykonanych prac. Serdecznie zachęcamy do korzystania z bardzo dobrych usług układania kostki.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »