Czyszczenie i sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie i sprzątanie

 • Sól Drogowa »

  Co sezon przybywa zimowa pora roku, z którą muszą się uporać służby drogowe. Czasami śniegu spada znacznie ponad średnią wartość. Dobrym rozwiązaniem na ściągnięcie lodu z chodników jest sól drogowa. Od jakiegoś czasu nie używa się jej w państwach takich jak na przykład Norwegia czy Francja. W naszym państwie został obyczaj sypania chlorku sodu na zaśnieżone drogi. Wariant ten ma tyle samo twardych zwolenników, jak i zatwardziałych przeciwników. W ogólnym rozrachunku chyba nikt nie kwestionuje skuteczności surowca, jakim jest sól drogowa. Sprzedaż, którą nie tak dawno zorganizowana została przez firmę slisko.pl okazała się celnym krokiem. Dotychczasowi klienci tego usługodawcy bardzo często wystawiają przyjazne recenzje co obecnie nie zdarza się tak już często na tym świecie.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien Poznań »

  Synonimem perfekcji i efektywności są pracownicy zaangażowani w firmie Clean & Tidy. Rekomendują ich zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Porządkując wnętrze mieszkania czy firmy, magazynu, hali kadra stosuje nowoczesne urządzenia i pełen wachlarz preparatów czystości. Raz zatrudniwszy Clean & Tidy, już nikt nie będzie szperał „firmy sprzątające Poznań”, „mycie okien Poznań” ani ”czyszczenie dywanów Poznań” – pełen perfekcjonizm i okazyjne stawki za usługi to powód nieustannego powiększania się grona odbiorców (spis na witrynie). Firma oferuje obsługę w obrębie Poznania i okolic. W domenę usług wchodzą nie tylko prace wewnątrzobiektowe (dbanie o czystość sanitariatów, szkła, podłóg – dywanów, wykładzin, posadzek) ale także zewnętrzne (odśnieżanie, grabienie liści, zbieranie śmieci, podlewanie roślin etc.). Dane do kontaktu: Clean & Tidy, firma sprzątająca Poznań, e-mail: biuro@clean-and-tidy.pl.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mycie i dezynfekcja »

  Innowacyjne powierzchnie biurowe wyekwipowane w innowacyjny sprzęt komputerowy potrzebują dobrego stosowania i nieskazitelnej higieny, toteż firma sprzątająca Voigt przekazuje swoim nabywcom odpowiedniej klasy środki czystości. Schludność w przedsiębiorstwie wpływa przystępnie nie tylko na machiny i narzędzia w miejscach pracy ale również na pracowników, którym ewidentnie porządniej pracuje się w estetycznym środowisku. Przede wszystkim gdy zatrudniamy dużą liczbę ludzi mycie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych jest niezmiernie ważna, toteż zagrzewamy do zaznajomienia się z całą ofertą spółki Voigt.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Czyszczenie i sprzątanie

Czyszczenie i sprzątanie - nowa strona:

Adres: